Barcode: 5908235955483
Jaja kurze L
by Ovos
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
3 jaja z chowu klatkowego
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 139.0 kcal |
| Fat | 9.7 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 0.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Jajka
Allergens
eggs
Related Products in Farming Products
Eieren
Dijverhof
A NOVA 1
Vloeibaar Eiwit
Jumbo
A NOVA 1
6 Bio-Eier
A NOVA 1
Biologische eieren
Albert Heijn
A
Liquid Egg Whites
Body&Fit
A NOVA 1
6 verse scharrel eieren
A
Ei
Jumbo
A NOVA 1
Vloeibaar eiwit
Plus
NOVA 1
Eieren
Albert Heijn Bio
E NOVA 1
Vrije uitloopeieren
Jumbo
A
Gevulde scharreleieren
Jumbo
C NOVA 4
Biologisch eieren 10 stuks
Jumbo