Barcode: 5906775332207
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 140.0 kcal |
| Fat | 9.5 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 0.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Jaja kurze, ściółkowe
Related Products in Farming Products
10 Eier aus der Region - Freilandhaltung
Migros, Aus der Region - Migros
A
Ostereier
A NOVA 1
Oeufs Suisse d'élevage en plein air
Coop
A NOVA 1
Eier
Naturaplan
A NOVA 1
NaturaFarm: 4 Oeufs
Coop
NOVA 1
Freiland-Eier vom Züri-Oberland
Eiertobler
NOVA 1
Vitaminado
Avícola Rolón,Vitaminado
NOVA 1
Claras De Huevo
Santa Reyes
NOVA 1
Eier
Coop, Prix Garantie Coop
A NOVA 1
Eier
naturaplan
A NOVA 1
Oeuf bio
Coop
B NOVA 1
10 Œufs bio
Naturaplan
A NOVA 1