Barcode: 0616320910396
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 107.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 21.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cucumbers, vinegar, pure cane sugar, cider vinegar, onion, brown sugar, jalapeno peppers, maple syrup, spices.
Related Products in Salted Snacks
Kosher Dill Sandwich Slices
Claussen
D NOVA 4
Stackers Kosher Dill
Vlasic
B NOVA 4
Carrot Cuties Pickled Baby Carrots
OH SNAP!
C NOVA 4
Dill Relish
Heinz
C NOVA 4
Kosher Hamburger Dill Chips
Raley's
NOVA 4
Jalapeño Nacho Slices
LA PREFERIDA
NOVA 4
Vegan Spicy Kimchi
Seoul
A NOVA 3
Kosher Dill Pickle Spears
Market Pantry
D NOVA 4
Sweet Kale Chopped Kit
Taylor Farms
C NOVA 4
Dilled Cauliflower
Mezzetta
D NOVA 3
Heinz Relish Sweet
Bell, Heinz
C NOVA 4
Sandwich Dill Chips
vlasic
NOVA 4