Barcode: 0010300336259
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 653.0 kcal |
| Fat | 261.0 g |
| of which saturated | 49.0 g |
| Carbohydrates | 163.0 g |
| of which sugars | 32.6 g |
| Fiber | 32.6 g |
| Proteins | 97.9 g |
| Salt | 7.3 g |
Ingredients
CASHEWS, SEASONING (DEXTROSE, SALT, SUGAR, MALTODEXTRIN, ONION POWDER, NATURAL FLAVOR, TORULA YEAST, YEAST EXTRACT, GARLIC POWDER, JALAPENO POWDER, PARSLEY), VEGETABLE OIL (SAFFLOWER, SUNFLOWER, AND/OR CANOLA OIL).
Related Products in Null
Sauce Mix
S&B
E NOVA 4
Chocolate Scone
Fresh & Easy
E NOVA 4
Belgian Choc Chip Waffle
Fresh & Easy
E NOVA 4
Wild Blueberry Muffins
Fresh & Easy
C NOVA 4
Sliced Plain Bagel
Fresh & Easy
D NOVA 4
Scone
Fresh & Easy
NOVA 4
Almonds Cookies
Amay's Bakery & Noodle Co. Inc.
E NOVA 4
Bolillos
Fresh & Easy
C NOVA 4
Biscuit
Fresh & Easy, Gut Bartenhof
B NOVA 4
Oatmeal Raisin Cookie
Giant, Fresh & Easy
E NOVA 4
Biscuit
Fresh & Easy
E NOVA 4
Butter Croissants
Fresh & Easy
C NOVA 4