Barcode: 0078742029108
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.3 kcal |
| Fat | 17.2 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 39.4 g |
| of which sugars | 14.1 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 5.1 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Cashews, peanuts oil, sea salt.
Related Products
Yard House, Blackened Chicken Torta
Yard House
E
Le bon Malakoff
Cémoi
E NOVA 4
Denny's, 2 Honey Jalapeno Bacon Strips
Denny's
D
Starbucks, Teavana Shaken Iced Black Tea, Grande
Starbucks
B
Kombucha | Apple - Nettle
Dame.K
C NOVA 3
Gemengde notenpasta
Bio wise, mixed nut butter
A NOVA 1
Tim Hortons, Hash Brown
Tim Hortons
D
Wawa, Roast Beef, Extra, For Sandwiches
Wawa
A
Farine de patate douce
NOVA 1
Quiznos, Egg & Cheddar Biscuit
Quiznos
E