Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 622.0 kcal |
| Fat | 65.8 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 5.8 g |
| of which sugars | 4.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
raapzaadolie, water, jalapeño pepers (6,8%) (jalapeño peper, water, azijn, zout), scharrelEIGEEL, suiker, natuurazijn, zonnebloemolie, maltodextrine, mosterd (water, MOSTERDzaad, zout, azijn, suiker), zout, dextrose, gemodificeerd maiszetmeel, ui, knoflook, citroensap, rode peper, aroma's (bevat SELDERIJ), zuurteregelaar (citroenzuur), gehydrolyseerd plantaardig eiwit (SOJA), kleurstof (beta-caroteen, E141), verdikkingsmiddel (xanthaangom), conserveermiddel (kaliumsorbaat), antioxidant (E385). Allergie informatie: zie vet gedrukt. E=door de E.U. goedgekeurde hulpstof.
Allergens
Additives
Related Products
Sauce Soja Clair Supreme
LEE KUM KEE
Gluten Free Soy Sauce 250ml
Lee Kum Kee
Stir - Fry Sauce
Lee Kum Kee, Lee Kum Kee Co. Ltd.
Hoisin Sauce
Lee Kum Kee,Lee Kum Kee (Usa) Foods Inc.
Teriyaki Sauce
Lee Kum Kee
Lee kum kee, sriracha chili sauce
Lee Kum Kee, Lee Kum Kee Co. Ltd.
Sriracha Chili Ketchup
Lee Kum Kee
Lkk soy bean sauce
Lee Kum Kee
Sauce
Lee Kum Kee, Lee Kum Kee Co. Ltd.
Lee Kum Kee Sauce Pour L'aubergine ?
Lee Kum Kee