Barcode: 7500326012815
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 10.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 7.4 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 7.9 g |
Ingredients
Jalapeno, water,vinegar,carrot, onion, salt and spices.
Related Products in Salted Snacks
Sweet relish
C NOVA 4
Hamburger dill slices
D NOVA 4
Red skin potato salad, red skin potato
C NOVA 4
Bread & butter chips, bread & butter
C NOVA 4
Kosher dill spears
That's Smart!
C NOVA 4
Ajvar vegetable spread
C NOVA 3
Spanish Manzanilla Olives
E NOVA 4
large pitted ripe olives
That's Smart!
C NOVA 3
Whole kosher dills
That's Smart!
D NOVA 4
Whole sweet gherkins
D NOVA 4
Roasted eggplant, delicatessen
A NOVA 3
Pimento stuffed Spanish Manzanilla olives
That's Smart!
E NOVA 4