Barcode: 5705830002693
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 25.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.1 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | 1.9 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
45% blanched jalapeños, 39% water, 14% vinegar, salt, thickener (e 509), garlic powder, turmeric,
Additives
e509
Related Products
RIB'S BARBECUE CUIT VPF
Floc'h
NOVA 4
Grillburger
Vomar
D NOVA 4
Sonic, Dr Pepper, Large
Sonic
E
Wawa, Pepperoni Pizza Hoagie, Junior
Wawa
E
Dunkin' Donuts, Double Sausage Breakfast Sandwich
Dunkin' Donuts
E
Pane fine integrale
C
Carotte râpées
Mix Buffet
A NOVA 4
Carottes finement râpées ail et ciboulette
Nouvelle Recette
A NOVA 4
Carotes finements râpées
U
A NOVA 4
The Capital Grille, The Capital Grille Cheesecake
The Capital Grille
E