jalapenós szalámi
by kaiser
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 485.0 kcal |
| Fat | 44.0 g |
| of which saturated | 17.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 22.0 g |
| Salt | 3.2 g |
Ingredients
Sertéshús*, sertésszalonna, étkezési só, fűszerek, zöld fűszerpaprika, jalapeno paprika (0,17%), szárított fokhagyma, glükóz szirup, dextróz, aromák, antioxidáns (E301), fűszerkivonatok, starterkultúra, tartósítószer (E250). 100g késztermék 140g sertéshús felhasználásával készült. *Sertéshús származási helye: EU Minőségét megőrzi a címkén jelzett időpontig. Szállítás és tárolás: 0-18 °C között. Felbontás után hűtőszekrényben tároljuk és 5 napon belül fogyasszuk el! Minőségét megőrzi bontatlan csomagolásban(nap/hónap/év): 14.01.2024 Nettó tömeg: 75 g 5 998997 408006 Lot. Nr.:33041262 Átlagos tápérték: 100g-ban Energia: Zsír: - amelyből telített zsírsavak: Szénhidrát: - amelyből cukrok: Fehérje: Só: Forgalmazó: MECOM GROUP s.r.o., Polná 4, 06601 Humenné, Szlovákia Gyártó üzem: Vágóhid út 60., 5000 Szonok, Magyarország www.kaiser.hu 2007 kJ/485 kcal 44 g 17 g < 0,5 g < 0,5 g 22 g 3,2 g HU 20 EK ÎÂ
Additives
Related Products in Meats And Their Products
Turkey Patties
Moo & Oink
Moo & oink, beef mild links
Moo & Oink
pork riblets
Moo & oink, pork mild links
Moo & Oink
Premium mild pork sausage
Pork Tenderloin
Bear Creek Smokehouse
Salmon burgers
Turkey Mild Links
Moo & Oink
Turkey Hot Links
Moo & Oink
Bbq Seasoned Beef Patties
Moo & Oink
Moo & oink, pork hot links
Moo & Oink
Turkey Mild Patties
Moo&Oink