Barcode: 78034044
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | — |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Aqua, carragenina, acido citrico, saborizante idéntico a natural, colorante natural cúrcuma, goma xanthan, saborizante natural, sucralosa, estevia.
Additives
e330
e407
e955
e960
Related Products
Sublimely self-righteous ale whole grain mustard
D NOVA 4
Double Bastard, Double Burn Habanero Ale Hot Sauce
Carlsbad Gourmet Inc.
D NOVA 4
Ross nector
E NOVA 4
Gourmet, Osmanthus Fragrans Nector
Royal, Mao-Hon International Foods Material Corp.
NOVA 4
Snacks 101, The First Baked Popcorn, Kettle Corn, Brown Sugar Cinnamon
The Hampton Popcorn Company Inc.
NOVA 4
The First Baked Popcorn
Snacks101
E NOVA 4
Mcsweet, pickled giardiniera
Mcsweet
D NOVA 3
The First Baked Popcorn, Sweet & Spicy Sriracha
Snacks 101
NOVA 4
Mcsweet, pickled dilly beans
Mcsweet
D NOVA 3
Snacks 101, the first baked popcorn, baked popcorn, sea salt
E NOVA 3