Barcode: 0081159549381
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 353.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 94.1 g |
| of which sugars | 88.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, red raspberries & pectin
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kalamata olive et feta
Oil And Vinagar
E NOVA 4
Instant Noodles
Rokee, Rookee
NOVA 4
Abricots secs dénoyautés
Jama Fruits
D
Dattes nour
Jama Fruits
D NOVA 4
Biologische dadeltjes
De kleine keuken
C NOVA 1
Nouilles instantanées saveur poulet
Rookee
NOVA 4
Extra virgin olive oil
Oil @ Vinegar
B NOVA 2
Four Seasons Pepper
Oil&Vinegar
Guacamole salsa
E NOVA 3
Amandelen naturel
A NOVA 1
Rendang Mix Koningsvogel
Koningsvogel
E NOVA 4
Beurre de cacahuettes
De Kleine Keuken
B NOVA 1