Barcode: 0628055878322
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 222.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 55.6 g |
| of which sugars | 55.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sugar, mangoes apple cider vinegar, jalapeños, pectin, lime juice, and habaneros, ss pair
Additives
e440
Related Products
Emmental français
Etoile D’Or
C NOVA 3
Emmental français
Étoile d'or
C NOVA 3
Emmental francais
Etoile D'or
C NOVA 3
Emmental
Etoile D’or
Feijão-Manteiga
O Cultivador
B NOVA 4
Emmental
Etoile d'or
C NOVA 3
Emmental
Etoile D'or
Etoile d or
Étoile d'Or
Emmental français
Etoile d'Or
C NOVA 3
Gruyère
Emmental français
C