Barcode: 0648194500168
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 218.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 62.5 g |
| of which sugars | 56.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cane sugar, red raspberries, water, fruit pectin, citric acid.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Rote Chiliflocken
Çıloğlu efendiler
NOVA 3
Riz mahmoud
Altunkaya Group
A
Johannisbrotmelasse
Çiloğlu
D NOVA 1
Cashewkerne
Golden Beard
C NOVA 3
Mahmood Rice
Basmati
NOVA 1
getrocknete Feigen
Grüneş
NOVA 1
Uva sultanina
D NOVA 3
Kafeinsiz Türk Kahvesi
Kahve Dünyası
C
Mahmood coffee
Mahmood
NOVA 4
Abricots secs
O'Régal,Orienco
C NOVA 3
Abricots secs
O' Régal
C NOVA 3
Abricots secs
Ciloglu
D NOVA 1