Barcode: 0648194500359
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 219.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 62.5 g |
| of which sugars | 62.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cane sugar, jalapeno peppers, water, fruit pectin, citric acid, propylene glycol, yellow 5, blue 1.
Additives
e102
e133
e1520
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pain de mie 7 céréales
Harrys
C NOVA 4
Pain de mie complet - 100% mie
Harrys
C NOVA 4
Pain AMS 7 céréales
Barilla France SAS, Harrys
B NOVA 4
Pain American Sandwich nature
Harrys
C NOVA 4
Pains Pour Bruschetta
Harrys
C
Lot 2 toasts pour canapés
Harrys
C NOVA 4
Em nature
Harrys
C NOVA 4
Pain AMS nature
Harrys
C NOVA 4
Pain de mie longue conservation
Harrys
C NOVA 4
Pain de mie nature
Harrys
C NOVA 4
Toasts aux noix spécial fromage
Harry's
C NOVA 4
Pain 100% mie nature PT
Harrys
C NOVA 4