Barcode: 76166860
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 1.4 g |
| Carbohydrates | 6.0 g |
| of which sugars | 6.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Lait partiellement écrémé, protéines du lait.
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Yab parfum vanille
Carrefour
D NOVA 4
Light Iced tea sabor limón
San Benedetto
C NOVA 4
Saveur pomme
Carrefour
D NOVA 4
Capuccino soluble clásico
Carrefour
NOVA 4
Jus d'ANANAS à base de Concentré
Carrefour
C NOVA 1
100% PUR JUS Clémentine
Carrefour
D NOVA 1
YAB Parfum fraise
Carrefour
D NOVA 4
Pomme
Carrefour
NOVA 1
Cappuccino
Carrefour
NOVA 4
Cola Classic
Carrefour
D NOVA 4
Capuccino sabor nature
Carrefour
NOVA 4
CAPPUCCINO Chocolate
Carrefour
NOVA 4