Barcode: 8432022001659
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 66.0 kcal |
| Fat | 3.6 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 3.9 g |
| of which sugars | 3.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Leche entera pasteurizada (97,7%), proteinas de la leche en polvo y fermentos lácticos de kefir (Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactococcus lactis subsp. lactis, Lactococcus lactis subsp. cremoris).
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
red bull blue edition sugar free juneberry 355ml
Redbull
C NOVA 4
The Winter edition (Poire d’hiver)
Red Bull
E NOVA 4
Winter Edition
RED BULL
E NOVA 4
Red Bull Sea Blue Edition (Juneberry)
Red Bull
E NOVA 4
Coconut Edition
Red Bull
D NOVA 4
Energy Drink
Red Bull
E NOVA 4
Red bull Sukkerfri
RED BULL NORWAY AS
C NOVA 4
Red Bull Summer Edition Curuba- og hylleblomstsmak
Red Bull
E NOVA 4
Red Bull Winter Edition Sugarfree Iced Berries & Cream-smak
Red Bull
C NOVA 4
The White Edition (Kokos-Blaubeere)
Red Bull
E NOVA 4
Energy Drink
Red Bull
Winter edition
Red Bull
E NOVA 4