Barcode: 9066001446705
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 56.0 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 8.4 g |
| of which sugars | 8.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Galaxy S24 Ultra Schärdinger КЕРІЯ Himbeer laktosefrei PROTE REICH up
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Lemonade pitcher packs
Crystal Light
C NOVA 4
Orange Drink, Orange
Tang
E NOVA 4
Half Lemonade & Half Iced Tea Drink Mix, Lemonade Starter
Country time
NOVA 4
Premium Iced Coffee Drink With Almond Milk, Vanilla
Gevalia kaffe
C NOVA 4
French Vanilla Cafe-Style Beverage Mix, French Vanilla
Maxwell house
NOVA 4
Orange Pineapple Drink, Orange Pineapple
Tang
E NOVA 4
Citrus with caffeine drink mix
Crystal Light
NOVA 4
Drink Mix, Tropical Punch
Kool-aid
NOVA 4
Orange Naranja Drink Mix, Orange
Tang
NOVA 4
Drink, Orange
Tang
E NOVA 4
Gevalia, Iced Coffee With Almond Milk, Vanilla, Vanilla
Gevalia
C NOVA 4
Drink, Orange
Tang
E NOVA 4