Barcode: 8033247770148
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.0 kcal |
| Fat | 3.6 g |
| of which saturated | 1.9 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
_LATTE_, fermenti kefir vivi (Lactobacillus, Lactococcus, Saccharomyces, Leuconostoc, Acetobacter), Lactobacillus casei LMG S-27763, zenzero, edulcorante (0,06%): sodio ciclamato.
Additives
e952
Related Products in Beverages
เป๊ปซี่แมกซ์
เป๊ปซี่,Pepsi
B
Honeydew lime splash sparkling energy water beverage
C NOVA 4
Citrus Mint Green Tea
Gizmo Beverages Llc
B NOVA 4
Tea of a kind blood orange hibiscus yerba mate real brewed tea
B NOVA 4
Grapefruit guava yerba mate real brewed tea, grapefruit guava yerba mate
B NOVA 4
Black Tea
Gizmo Beverages Llc
B NOVA 4
Unsweetened black real brewed tea, unsweetened black
Gizmo Beverages Llc
B NOVA 4
Lemon naturally flavoured spring water
B NOVA 4
Recovery formula tea
Gizmo Beverages Llc
C NOVA 4
Tea of a kind raspberry yerba mate real brewed tea
B NOVA 4
Strawberry passionfruit splash sparkling energy water beverage
C NOVA 4
Tea of a kind
B NOVA 4