Barcode: 5941905049280
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 66.8 kcal |
| Fat | 3.6 g |
| of which saturated | 2.1 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.8 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Lapte integral de vacă, neomogenizat, pasteurizat la temperatură joasă, fermenti lactici.
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Zaxby's, Minute Maid Lemonade, 42 Oz
Zaxby's
B
Carrabba's Italian Grill, Craft, Higher Alcohol, 19 Oz, Regional
Carrabba's Italian Grill
B
TGI Friday's, Shareable Barbados Rum Punch
TGI Friday's
E
Wawa, Raspberry Iced Tea, 16 Oz
Wawa
C
Papa John's, Cherry Vanilla Pepsi, 2 Liter
Papa John's
E
TGI Friday's, Side Salad, Kids
TGI Friday's
B
Einstein Bros, Frozen White Chocolate Mocha, 16 Fl Oz
Einstein Bros
C
Vita coco pressed
NOVA 4
McDonald's, 1% Low Fat Milk Jug
McDonald's
E
White Castle, Strawberry Shake, Columbus Only, Small
White Castle
C
Carrabba's Italian Grill, White Wine, Glass, 9 Oz
Carrabba's Italian Grill
B
Perkins, Coca Cola, Large
Perkins
C