Barcode: 3770024036022
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 9.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.2 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau filtrée, sucre de canne blond, grains de kéfir de fruits, citrons frais, figues séchées, purée de framboise (2,8%), fleurs d'hibiscus (0,1%), feuilles de stévia
Related Products in Beverages
Caffeine free club soda
B NOVA 3
Fruit motions, pomegranate blueberry diet flavored water beverage, pomegranate blueberry
Stater Bros
C NOVA 4
Fruit motions, lemonade strawberry diet flavored water beverage, lemonade strawberry
C NOVA 4
Peach iced tea thirst quenchers low calorie drink mix
Stater Bros. Markets Inc.
NOVA 4
Fruit motions mango tropical diet flavored water beverage, mango tropical
C NOVA 4
Lemonade thirst quenchers low calorie drink mix
Stater Bros
NOVA 4
Lemonade thirst quenchers low calorie drink mix
Stater Bros.
NOVA 4
Peach Ice Tea Drink Mix
Stater Bros
NOVA 4
Unsweetened 100% Apple Cider From Concentrate
Stater Bros. Markets Inc.
E NOVA 1
Caffeine free diet tonic water
C NOVA 4
Raspberry iced tea sugar sweetened mix
NOVA 4
iced tea lemon
NOVA 4