Barcode: 5060587580499
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Kéfir d'eau (eau filtrée, sucre blond de canne, jus de citron, culture de kéfir), vinaigre de cidre de pommes (3,8%), arômes naturels, concentré de carotte noire, édulcorant (glycosides de stéviol), cultures vivantes (bactéries lactiques).
Additives
e960
Related Products in Beverages
C4 Performance Energy
Cellucor
NOVA 4
Lemonade drink mix, lemonade
NOVA 4
Orange slice
C4 Cellulor
NOVA 4
Concord grape drink mix, grape
NOVA 4
Red Energy Drink
Solimo
NOVA 4
Grapefruit sparkling water beverage
B NOVA 1
C4 smart energy
C4
NOVA 4
Original sparkling water beverage
B NOVA 1
Smart Energy
C4
C NOVA 4
Cosmic Rainbow C4 Energy
C4
C NOVA 4
Fruity cereal 100% pronativ whey isolate protein powder drink mix, fruity cereal
E NOVA 4
Milk chocolate, hot cocoa
NOVA 4