Barcode: 8437000852865
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.7 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 9.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Bebida de coco* (90%) (agua bebida de COCO", almidon de tapioca*, aroma natural de coco", sal marina) sirope de agave*, fermentos. *Procedentes de agricultura ecológica. Sin-lactosa, apto para veganos.
Related Products in Beverages
Sports Drink Lemon Lime
First Street
D NOVA 4
Sparkling mineral water
B NOVA 4
Lemonade flavored beverage, lemonade
E NOVA 4
first street sports drink
First Street
D NOVA 4
first-street
First Street
B NOVA 1
Key lime sparkling water
C NOVA 4
Sparkling glacier
First Street, Smart & Final Iris Corporation
C NOVA 4
Lime sparkling mineral water
B NOVA 4
Original sparkling mineral water
B NOVA 4
Sports drink
First Street
C NOVA 4
Sparkling water
C NOVA 4
Sparkling water
C NOVA 4