Barcode: 4010318010406
Kéfir demi-ecreme
by Heirler
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
eg öko verordnung
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.9 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Kéfir
Related Products in Beverages
White beer
Tiger
NOVA 3
Kickapoo Joy Juice
Kickapoo YHS
NOVA 4
Marigold 100% Pear Mixed Berries
Marigold
E
Tonic Water
Schweppes
D NOVA 4
Black beer
Tiger
NOVA 3
Schweppes Soda Water
Schweppes
B NOVA 1
Ayataka Japanese Green Sugar
Coca-Cola
B NOVA 1
Thé de chrysanthème
Yeo’s
D NOVA 4
Ayataka Japanese green tea
AyatakaCoca Cola
B NOVA 1
Schweppes Dry Ginger Ale Drink 330ML
Scheweppes, Schweppes
E
Asian lager
Tiger
NOVA 3
Coca Cola
Coca-Cola
E NOVA 4