Barcode: 5060853640834
Kefir Drink Vanilla
by Bio & Me
Processing
NOVA 4
Labels
certified b corporation
Categories
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 62.0 kcal |
| Fat | 3.3 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | — |
Ingredients
Pasteurised Cow's Milk (Fermented), Chicory Root Fibre, Vanilla Bean Extract (0.2%), Natural Flavourings, Vanilla Bean
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
The Real Original
Cult, Cult Energy, Royal Unibrew
E NOVA 4
Oat drink cocoa
Fazer
NOVA 4
Miami Ice
Cult, Cult Energy
C NOVA 4
Smoothie Strawberry, Banana & Guava
Froosh,Fazer
NOVA 1
Cosmic Raspberry
Cult Energy Drink
D NOVA 4
Up Beat Smoothie Mango, Guarana & Coffee extract
Froosh,Fazer
E NOVA 1
Flaming Mangos
Cult, Cult Energy
C NOVA 4
Froosh Smoothie
Froosh
E NOVA 1
Smoothie Tropical Twist Pineapple, Banana, Apple & Coconut
Froosh, Fazer
D NOVA 1
Smoothie Pineapple, Banana & Coconut
Froosh,Fazer
D NOVA 1
Smoothie Peach & Passion Fruit
Froosh,Fazer
E NOVA 1
Peach Paradise Smoothie
froosh
E NOVA 1