Barcode: 5900120005013
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 1.1 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Pasteurised _Milk_, Live Bacterial Cultures, Yeasts
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Firehouse Subs, Mello Yello Zero Strawberry, 12 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Starbucks, Teavana Shaken Iced Pina Colada Tea Infusion, Grande
Starbucks
B
Dunkin' Donuts, French Vanilla Swirl Iced Coffee, Small
Dunkin' Donuts
B
Captain D's, Sweet Tea, Small
Captain D's
B
Wawa, Pumpkin Chai Tea, 16 Oz
Wawa
B
Jersey Mike's Subs, Diet Tropicana Twister Orange, Large, 32 Oz
Jersey Mike's Subs
B
Sheetz, Fruitworks Blue Raspberry Freeze
Sheetz
Firehouse Subs, Firehouse Subs Cherry Lime-aide, 32 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Starbucks, Honey Citrus Mint Tea, Tall
Starbucks
B
Red Robin, Sprite, Adult
Red Robin
E
Chili's, Titos Vodkarita, Strawberry
Chili's
E
TGI Friday's, Tickled Pink
TGI Friday's
E