Barcode: 5903779001092
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 54.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 1.3 g |
| Carbohydrates | 5.1 g |
| of which sugars | 2.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Leche en polvo pasteurizada, proteína de leche, cultivo de kefir
Allergens
milk
Related Products in Beverages
Gatorade Frost Glacier Freeze
Gatorade
C NOVA 4
tonic wine
buckfast
NOVA 3
Real Fruit & Barley Apple & Pear
Robinsons
C NOVA 4
LEMON LIME FLAVORED SODA
7up
E NOVA 4
Lemon Cheese Cake
Chiefs
Eco-Score D
Oran soda
Terme di Crodo
E NOVA 4
Karibbean kola
KA
D NOVA 4
Coca-Cola original taste1.75
Coca Cola, Coca-Cola
E NOVA 4
Gatorade Frost Thirst Quencher Glacier Cherry
Gatorade
C NOVA 4
Frappucino vanille
Starbucks
D NOVA 4
Protein shake vanilla flavour
Protein Lab
NOVA 4
Malted Chocolate Drink Mix
Ovaltine
NOVA 4