Barcode: 5941632000394
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 57.0 kcal |
| Fat | 3.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Lapte de vacă pasteurizat, inulină, fermenti selecţionati, bifidobacterii şi L. acidophilus, drojdii.
Related Products in Beverages
Protein shakes french vanilla gluten free
Kellogg's
D NOVA 4
Special K Protein Shake
Special K
D NOVA 4
Protein breakfast shake, vanilla
D NOVA 4
Protein shakes, milk chocolate
D NOVA 4
Protein shakes milk chocolate
Kellogg's
D NOVA 4
Protein shake, chocolate malt
D NOVA 4
Kellogg's, k protein shake, strawberry, strawberry
D NOVA 4
Kellogg's, special k, protein shake, strawberry banana, strawberry banana
D NOVA 4
Cafe-inspired protein shakes, vanilla cappuccino
D NOVA 4
Protein breakfast shake, strawberry
D NOVA 4
Protein shakes
D NOVA 4
Rich chocolate protein shake, rich chocolate
D NOVA 4