Barcode: 5290681000191
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 35.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | — |
Ingredients
fresh cows milk dairy culture
Related Products in Beverages
Soda
Cia. Topo Chico S.A.
E NOVA 4
Sugar sweetened iced tea mix
NOVA 4
Soda
E NOVA 4
Iced tea
Signature Kitchens, Safeway Inc.
E NOVA 4
Cold brew coffee
D NOVA 4
Cold brew coffee
D NOVA 4
Topo sabores, artificially flavored soda, peach, peach
Cia. Topo Chico S.A.
E NOVA 4
Topo sabores, flavored soda, strawberry, strawberry
Cia. Topo Chico S.A.
E NOVA 4
Flavored soda
E NOVA 4
Topo Chico, Carbonated Beverage, Strawberry
Cia. Topo Chico S.A.
E NOVA 4
Cold brew coffee
D NOVA 4
Topo Chico, Carbonated Beverage, Apple
Cia. Topo Chico S.A.
E NOVA 4