Barcode: 4061461460051
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.9 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Fettarme MILCH, Kefir
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Natural Spring Water
Culinaria
B NOVA 1
Cranberry 100% juice blend
NOVA 4
Papaya Nectar Juice, Papaya
Goya
E NOVA 4
Lemon Juice
Concord Foods
B NOVA 3
Energy rush
C NOVA 4
Assorted Flavors Happy Drinks, Assorted
Schnucks
C NOVA 4
Lemonade From Concentrate
Essential everyday
E NOVA 4
Freezable fun pops
Essential Everyday
E NOVA 4
Black Cherry Caffeine Free Sparkling Water Beverage, Black Cherry
Schnucks
C NOVA 4
Passionfruit Basil Flavored Lemonade, Passionfruit Basil
Greenwise
E NOVA 4
Lime juice
Italia Garden
B NOVA 1
Light lemonade
Essential Everyday
NOVA 4