Barcode: 5900197011955
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 56.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 4.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
_mleko_ pasteryzowane, żywe kultury bakterii oraz: L. acidophilus i Bifidobacterium lactis,
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Pizza Hut, Pepsi, 20 Fl Oz
Pizza Hut
C
Wawa, Hot Chocolate, 20 Oz
Wawa
B
Sonic, Mello Yello, Small
Sonic
E
Sheetz, Vanilla Chai Smoothie, Medium
Sheetz
E
Joe's Crab Shack, Chocolate Shake
Joe's Crab Shack
E
Sbarro, Stubborn Soda, Agave Vanilla Cream
Sbarro
E
Sheetz, Vanilla Milkshake, Small
Sheetz
E
Whataburger, Powerade Fruit Punch, Medium, 32 Oz
Whataburger
B
Wawa, Regular Coffee, 24 Oz
Wawa
B
Dunkin' Donuts, Winter White Chocolate Hot Coffee, Medium
Dunkin' Donuts
C
KFC, Sierra Mist, 16 Fl Oz
KFC
C
Red Lobster, Lobsterita, Raspberry, Frozen
Red Lobster
E