Barcode: 5051007013147
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 4.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
_mleko_ pasteryzowane odtłuszczone, odtłuszczone _mleko_ w proszku, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej.
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Pure et fresh
Pure & Fresh
C NOVA 1
Ginger SHOT
D
Shot Boost your day
Fruity Line
C
ISO drink Lemon
SportvoedingWebshop
NOVA 4
NIDO
Nestlé
NOVA 4
Vanilla
Müller
D NOVA 4
Leche entera en polvo
Hollandia Street
NOVA 4
Raspberry
Let it bio
NOVA 4
Chikko not coffee
Tropisch sap
D NOVA 1
Milkshake vanilla
Müller
E NOVA 4
Nido Fortifié
Nestlé
NOVA 4