Barcode: 5900120005624
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 85.3 kcal |
| Fat | 3.3 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 7.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.7 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
_Mleko_, białka _mleka_, żywe kultury bakterii, żywe kultury drożdży
Related Products in Beverages
Drink Mix
True Citrus Co.
NOVA 4
True Lemon, Drink Mix, Peach Lamonade
Grand Brands Inc.
NOVA 4
True Lemon, Fruit Orchard Drink Mix, Sunshine Strawberry Medley
True Citrus Co.
NOVA 4
Iced Tea
True Citrus Co.
NOVA 4
True Lemon, Drink Mix, Original Lemonade
Grand Brands Inc.
NOVA 4
True Lemon, Fruit Orchard Drink Mix, Crisp Apple Medley
Grand Brands Inc.
NOVA 4
True lemon, drink mix, raspberry lemonade
True Citrus Co.
NOVA 4
True Lime, Drink Mix, Black Cherry Limeade
True Citrus Co.
NOVA 4
Jamaican
B NOVA 4
Cookies & Cream Protein Bar
Quest
NOVA 4
True lemon peach lemonade drink mix
True Citrus Co.
NOVA 4
Naturally Flavored Drink Mix, Lime
True Citrus Co.
NOVA 4