Barcode: 5904215158110
KEFIR NATURALNY
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
dobre
bo gęsty
i fermentacji zachodzi
osobno w każdej
proces dojrzewania
zamkniętej butelce
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Mleko pasteryzowane, kultury kefirowe.
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Neumarkter Lammsbräu Glutenfrei
Neumarkter Lammsbräu
NOVA 3 Eco-Score A
Pj orange avec pulpe brique 1l
Paquito
C NOVA 1 Eco-Score D
Perlembourg 0.0%
Lidl
B NOVA 4 Eco-Score C
Prolife Heiße Zitrone
ProLife, Sunlife
NOVA 4
Lemon Zero
Flirt
NOVA 4
Coca-Cola 1.75
Coca-Cola
E NOVA 4
Lucozade energy original
Lucozade
NOVA 4
Bio Sojadrink
Food For Future
B NOVA 3
Cold Tea - Eistee Pfirsich
Meßmer
B NOVA 4
Boissons pétillante concombres citron 45cl
IN FRESHHH, in
D NOVA 4
High protein drink
Kaufland, K-Classic
NOVA 4
Cappuccino
Dolce Gusto,Nescafé