Barcode: 4056489286295
Kefir naturel
by Milbona
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
animal welfare
lait de paturage
Categories
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 3.8 g |
| of which sugars | 3.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Melk, kefirculturen.
Related Products in Beverages
Schwip Schwap Zero
Pepsico, Schwip Schwap
B NOVA 4
pils
stephans bräu
NOVA 3
Bio smothie
Hipp
E NOVA 1
EDEKA Paulaner Weißbier kristallklar 500ml 1.29€ 1l 2.58€
Paulaner, EDEKA Paulaner
NOVA 3
Cappuccino amande
Began
E NOVA 4
Energy drink crazy wolf
Kaufland
E NOVA 4
Mineraalwater
Quellbrunn
A
Tasty twist of Lemon & Lime
7up
NOVA 4
Energy Drink
Crazy Wolf,Kaufland
E NOVA 4
Holunderblüte In Apfel-birne Mit Stillem
C
Paulaner Weißbier Zitrone Alkoholfrei
Paulaner
NOVA 4
Dizzy Grizzly Hazy IPA
Bergkönig
NOVA 3