Barcode: 5903767008775
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 68.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 10.8 g |
| of which sugars | 10.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
_mleko_ pasteryzowane, cukier. owoce leśne 3,2 % (maliny i jeżyny - przecier z koncentratu, jagody), truskawki 1,1%, naturalne aromaty, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, kultury bakterii mleczarskich.
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Pur jus de 3 fruits
SOLEVITA
C NOVA 1
Pur jus de 4 fruits pomme et fruits rouges
SOLEVITA
C NOVA 1
Organic Apple
Levita
NOVA 4
Cranberry juice cocktail
Solevita
NOVA 4
Instant cappuccino choco flavour
Bellarom
NOVA 4
Bio Apfelsaft
Ein gutes Stück Heimat
Green tea mango chamomile
Solevita
D NOVA 4
Pink guava fruit nectar
Latin American Style,Lidl
E NOVA 3
Grüner Tee Mischung mit Sencha
Lord Nelson
B NOVA 1
Multifruit juice
Solevita
NOVA 1
Té verde con jengibre y limón
Lord Nelson
NOVA 1
Ayran
1001 delights
C NOVA 3