Barcode: 5200348900092
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 61.0 kcal |
| Fat | 3.4 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.1 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
_lait_ entier, jus de pêche, arôme naturel de pêche, stévia avec inuline, cultures de kéfir
Additives
e960
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Krispy Kreme, Frozen Hazelnut Latte, 12 Oz
Krispy Kreme
Applebee's, Mist Twist, 16 Oz
Applebee's
B
dehydrated sparkling water
buy now
B
Papa John's, Brisk Lemonade, 2 Liter
Papa John's
E
LongHorn Steakhouse, Texas Tea
LongHorn Steakhouse
E
オーガニックレモングラスティー
Topvalu
B NOVA 1
Papa John's, Sunkist Orange, 2 Liter
Papa John's
E
純米 本みりん
Topvalu,トップバリュ,キング醸造,イオン
NOVA 3
Honey Yuzu Tea
NOVA 4
Bojangles, Sobe Lifewater, Small
Bojangles
B
White Castle, Fanta Strawberry Soda, Large
White Castle
B
Marshmallows mit Matcha-Grüntee-Geschmack
Muji
E NOVA 4