Barcode: 4820045703720
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 36.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.9 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.9 g |
| Salt | — |
Ingredients
Молоко коровʼяче нормалізоване, закваска (концентрат грибкової кефірної закваски)
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Black Raspberry Sparkling Ice
Sparkling Ice
C NOVA 4
Premium Lemonade
Florida's Natural
NOVA 4
Premium Peach Mango Splash
Florida's Natural
E NOVA 4
With Pulp 100% Premium Orange Juice From Concentrate Pasteurized
Florida's Natural
E NOVA 1
No Pulp 100% Premium Orange Juice From Concentrate With Calcium & Vitamin D Pasteurized
Florida's Natural
D NOVA 1
Ruby Red Grapefruit Juice
Florida's Natural
C NOVA 1
Premium Florida Orange Juice
Florida's Natural
E NOVA 1
No Pulp 100% Premium Orange Juice From Concentrate Pasteurized
Florida's Natural
C NOVA 1
With Pulp 100% Premium Orange Juice From Concentrate With Calcium & Vitamin D
Florida's Natural
D NOVA 1
100% Premium Orange Juice from Concentrate
Florida's Natural
C NOVA 1
No Pulp 100% Premium Orange Juice From Concentrate With Calcium & Vitamin D Pasteurized
Florida's Natural
D NOVA 1
Lemon Lime Flavored Sparkling Water
Sparkling Ice
NOVA 4