Barcode: 0051511001048
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.8 kcal |
| Fat | 2.1 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 2.9 g |
| Fiber | 0.4 g |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Cultured pasteurized grade a reduced fat milk, vitamin a palmitate, vitamin d3.
Related Products
Carrefour Original Brasserie Macaroni Fromage et Jambon
Carrefour
NOVA 4
Merveilleux speculoos 1p
Carrefour
E NOVA 4
Carrefour Original Brasserie Vol au vent poulet avec pomme de terre
Carrefour
NOVA 4
CAR Galette des rois frangipane premium au beurre 6P
Carrefour
NOVA 4
Carrefour Original Boulettes sce tomate avec purée de pommes de terre
Carrefour
NOVA 4
Carrefour Extra Galette des Rois Frangipane Premium 6p
Carrefour
NOVA 4
Carrefour Original Brasserie Gratin colin et epinard
Carrefour
Carrefour Original Brasserie Hachis Parmentier avec Epinards
Carrefour
NOVA 4
Carrefour Original Prosciutto di Parma Tranché Fin
Carrefour
SIMPL Loempias aux légumes
Carrefour, Simpl
NOVA 4