Barcode: 0832139000978
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 1.4 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
SKIM MILK, SKIM MILK POWDER, CREAM, BACTERIAL CULTURE, PROBIOICS
Related Products in Beverages
Karviais-boysenmarjakeitto+kuitu sokeroimaton
Valio
C NOVA 4
Eau minérale naturelle pétillante
Colruyt, Everyday
A NOVA 4
Ananas-kookos samettinen juoma
Valio
E NOVA 4
Kahvimaito
Valio
B NOVA 4
Plus maitokaakaojuoma
Valio
B NOVA 4
Slimô
Gout Cola
C NOVA 4
Latte original maitokahvijuoma
Valio,Valio Eila
C NOVA 4
Vadelmakeitto sokeroimaton
Valio
NOVA 4
Latte Mint Maitokahvijuoma
Valio
C NOVA 4
Luomu rasvaton piimä
Valio
B NOVA 1
Eila Latte Original maitokahvijuoma
Valio
C NOVA 4
Vadelma-Persikka keitto sokeroimaton
valio
A NOVA 4