Barcode: 5999563455639
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 361.0 kcal |
| Fat | 2.9 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100 % Hántolt köles
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Нектар от кайсия
Florina
D NOVA 4
Сок от ябълка
Strike
C NOVA 4
orange nectar
Florina
E NOVA 4
Сок от ябълка
Florina
C NOVA 1
Сок от портокал
Strike
C NOVA 4
Сок от ананас
Strike
C NOVA 4
Nectar Florina Orange 50%
Florina
D NOVA 4
Tomato and pepper sauce
Тодорка
C NOVA 4
Банан нектар
Florina
E NOVA 4
Orange juice 100%
Florina
C NOVA 4
Florina tomato 100%
florina
B NOVA 3
Нектар от вишна
Florina
E NOVA 4