Barcode: 3250552519377
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 375.0 kcal |
| Fat | 33.0 g |
| of which saturated | 23.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 18.0 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Pastöriserad _komjölk_, salt 1,8%, mjölksyrakultur, ystenzym, mögelkultur.
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Eco Meal, Whole Milk Ricotta Cheese
Ecomeal Organic Inc
D NOVA 3
White stilton with mango & ginger
D NOVA 4
Organic Fresh Grass Fed Whole Milk
Ecomeal Organic Inc
C NOVA 1
Wensleydale with dried sweetened cranberries
D NOVA 4
light ans free vu suzette
danone
B NOVA 4
Mosterd Kaasblokjes
Albert Heijn
D NOVA 4
Blue shropshire hard cheese
D NOVA 3
Eco Meal, Baby Mozzarella Cheese
Ecomeal Organic Inc
D NOVA 3
Eco Meal, Feta Cheese
Ecomeal Organic Inc
D NOVA 3
Queso Extreme
Tacoma Boys Markets
C NOVA 4
Parmigiano reggiano cheese
D NOVA 3
Blue stilton cheese
D NOVA 3