Barcode: 7037710043785
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 460.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 4.4 g |
| Carbohydrates | 59.0 g |
| of which sugars | 57.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Dette produktet er laget med kakao fra Rainforest Alliance-sertifiserte gårder som aktivt jobber for en bedre fremtid for mennesker og naturen. Les mer om Nidars bærekraftsarbeid på nidar.no/baerekraft
Related Products in Snacks
Cereal Mix Yoghurt & Frutilla Balance
Arcor, Cereal Mix
D NOVA 4 Eco-Score C
Cereal Mix Chocolate & Almendras
Arcor,Cereal Mix
D NOVA 4 Eco-Score D
Cereal Mix
Arcor
E NOVA 4
Butterkist Sweet And Salty Popcorn
Butterkist
D NOVA 4 Eco-Score B
General mills calorie chocolate peanut butter chewy bars
Fiber One
C NOVA 3
Galletas Diet Fibra sin azucares
Gullón
A NOVA 4 Eco-Score C
Menthoplus 2 Ácidos Cherry
Arcor,Menthoplus
D NOVA 4 Eco-Score B
Cereal Mix Frutilla & Chocolate
Arcor,Cereal Mix
C NOVA 4 Eco-Score C
Cereal Mix Light Manzana & Avena
Arcor,Cereal Mix
B NOVA 4 Eco-Score C
Galettes bretonnes
E NOVA 3 Eco-Score C
Cereal Mix Pasión de Chocolate
Arcor
E NOVA 4 Eco-Score D
Crumiri
Inglese
D NOVA 4 Eco-Score C