Barcode: 20470531
Kolínka
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
vegetarian
vegan
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 358.0 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 74.0 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | 3.4 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pšeničná mouka
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
100% Pure Vegetable Oil
Admiration
C NOVA 2
Blended With Extra Virgin Olive Oil 10% And Soybean Oil 90%
Viva
C NOVA 2
Mashed Potatoes
Clover Valley
A NOVA 4
Mashed Potatoes
Clover Valley
A NOVA 4
Vegetable Oil
Clover Valley, Supreme Oil Co.
C NOVA 2
Peanut butter smooth
A NOVA 3
Peanut butter
A NOVA 2
Clover valley, 100% pure corn starch
Clover Valley
NOVA 3
Mashed potatoes
Karlans Finest
NOVA 4
Cashew butter
B NOVA 2
Admiraton, margarine
Admiraton
D NOVA 4
Corn Starch
Clover Valley
C NOVA 3