Barcode: 5201704064465
Kolios yogurt greco
by Kolios
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
Categories
Available in
romania
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 132.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 7.0 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
cows_ milk_, condensed cows _milk_, cream, milk protein, lactic cultures
Related Products in Dairies
Fromage frais entier
Colruyt
C
Crème bio fouettable
Boni, Boni Selection
D NOVA 4
Leerdammer lightlife
Leerdammer
NOVA 3
Camembert
Colruyt
D NOVA 3
Fromage d'abbaye
Maredsous
D NOVA 4
Gouda jeune
Colruyt
D NOVA 4
Lait demi-écrémé
Everyday
B
Melk Halfvol - Lait Demi-Écrémé
Everyday
B
Crème dessert chocolat (4x125g)
Everyday
C NOVA 4
Yaourt à la grecque stracciatella
Boni, Boni Selection
C NOVA 4
Lait demi-écrémé
EVERYDAY
B NOVA 1
Yaourt maigre bio
Boni
A NOVA 3