Barcode: 4280001274099
kolla
by kolle
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
organic
vegetarian
eu organic
vegan
de oko 006
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 8.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, rübenzucker*, kohlensäure, natürliches aroma*, natürliches koffein*; *aus kontrolliert biologischem anbau, koffeingehalt 10 mg/100 ml
Additives
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Pineapple Lemonade Hard Seltzer
Truly
NOVA 4
Wild Berry
TRULY
Crisp Light Hard Cider
Angry Orchard
NOVA 4
Hard Seltzer - Berry Blast
Truly, Truly Unruly, Hard Seltzer Beverage Company LLC
NOVA 4
Very Berry Punch Refreshers Juice Drink Blend From Concentrate, Very Berry Punch
Capri sun
D NOVA 4
Strawberry Kiwi
CapriSun
NOVA 4
Summer Blast
Capri Sun
C NOVA 4
Boisson Aloe Vera
Aloe dream,Wang Korea
D NOVA 4
Crisp Apple Hard Cider
Angry Orchard
NOVA 4
Yogo Vera Coconut
Yogo Vera
E NOVA 4
Fruit Punch
Capri Sun
C NOVA 4
with Aloe Vera
Yogur de Savila
E NOVA 1