Barcode: 6430039222700
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.8 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 8.0 g |
| Proteins | 87.4 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Bodybalance-kollageenipeptidi, hydrolysoitu guarpapukuitu (Sunfiber)
Related Products in Dietary Supplements
biotin
Natrol
NOVA 4
Melatonin
Natrol
A NOVA 4
Melatonin
A NOVA 4
Pro Performance Weight Gainer Double Chocolate
Pro Performance,GNC
NOVA 4
Melatonin
NOVA 4
Protein powder
By sainsbury's
A NOVA 4
Pro performance
GNC
B NOVA 4
Mood + Stress 5-HTP 200mg
Natrol
NOVA 4
Melatonin
NATROL
NOVA 4
Pro Performance 100% Whey
GNC
NOVA 4
Creatine Monohydrate
GNC Pro Performance
NOVA 1
Nootropic
Beyond Raw Chemistry Labs
NOVA 4