Barcode: 4009932133127
Kollagenpulver
by Doppelherz
Processing
NOVA 1
Labels
no preservatives
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 388.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 97.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Kollagenhydrolysat (Rind)
Related Products in Dietary Supplements
Magnesium
Multinorm
A NOVA 4
Cleanbar Cookie Dough
Allstars
NOVA 4
Barretta proteica - biscotto e crema
crane
NOVA 4
protein drink
crane
NOVA 4
Protein bar cookies & cream
ALL STARS Fitness Products
E NOVA 4
ALL STARS 100% Whey Protein - 2270g Dose
ALL STARS
NOVA 4
Pro-Plex
All Stars Fitness Products
E NOVA 4
Protein crisp
Dextro Energy
NOVA 4
Clean Bar Cookies & cream
All Stars
NOVA 4
Lacti Forte 2000 Bodystyle Protein 85% - Kokosnuss Geschmack
Lacti Forte 2000
A NOVA 4
Dextro Energy
Dextro Energy
NOVA 4
Clear Isolate Whey Protein Green Apple
All Stars
NOVA 4