Barcode: 4056489035497
Kolymvari P.D.O.
by Lidl
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 2
Labels
pdo
kolymvari p d o
Categories
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 825.0 kcal |
| Fat | 91.6 g |
| of which saturated | 15.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% Extra Virgin Olive Oil.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
White Mushrooms
Asda
A NOVA 1
Asda Orange Juice Lollies
Asda
NOVA 4
Whole green beans frozen
ASDA
NOVA 1
TRADE COCOA ASDA Free From GLUTEN 6 MILK CHOCOLATE
Asda
E NOVA 4
Wheat Bisks Just Essentials
Asda
A NOVA 3
Oranges
Asda
A NOVA 4
White Bread
Asda
C NOVA 4
Mango Chutney
Asda
E NOVA 3
ASDA Blueberry Wheaties
Asda
C NOVA 4
8 White & Wheat Wraps
ASDA The Bakery
C NOVA 4
Smooth Mashed Potato
Asda
C NOVA 4
Vegetable Bouillon Stock Mix
Asda
NOVA 4