Barcode: 0818762000363
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 11.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.6 g |
| of which sugars | 2.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau filtrée, sucre de canne*, culture de kombucha*, tisane à l'hibiscus*, thé noir*, jus de gingembre frais*, thé vert*, gomme de xanthane, dioxyde de carbone.
Additives
e290
e415
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sojadrink / Boisson au soja
BIO PRIMO
B
Sonic, Hi C Fruit Punch, Large
Sonic
E
Eistee - der Grüne
REWE Beste Wahl
E NOVA 4
Tee kamille
Müller, Müllers Teestube
NOVA 1
IcedTea Limão
Fruitley
NOVA 4
Maracuja & Orange
Müllers Teestube
NOVA 4
Zumo de zanahoria
Bio Primo
C NOVA 1
3-Ingwer Zitrone
Müllers tee Stube
NOVA 3
Haferdrink
Bio Primo
D NOVA 3
Jack In The Box, Minute Maid Lemonade, Value, 16 Fl Oz
Jack in the Box
C
Tomatensaft mit Meersalz
Bio Primo
B NOVA 3
Wendy's, Mango Peach FruiTea Chillers, Large
Wendy's
E