Barcode: 5060587580727
Kombucha
Categories
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 1.6 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
H&B GLOW KOMBUCHA "WITH BENEFITS" ADAPTOGENS GINSENG + VITAMIN C CUCUMBER & MINT FLAVOUR Vitamin C Cultures C
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Fassbrause Himbeer&Minze
Oettinger
NOVA 4
Jack In The Box, Barqs Root Beer, Large, 40 Fl Oz
Jack in the Box
B
Zaxby's, Dr Pepper, 42 Oz
Zaxby's
B
Papa John's, SoBe Fuji Apple, 20 Oz
Papa John's
B
TGI Friday's, Coffee Bean & Tea Leaf, Tea, Apricot
TGI Friday's
B
Zaxby's, Minute Maid Strawberry Lemonade, 42 Oz
Zaxby's
B
Burger King, Frozen Fanta Cherry ICEE
Burger King
B
White Castle, Mello Yello, Small
White Castle
C
Del Taco, Dr Pepper, Kids, 12 Oz
Del Taco
Jersey Mike's Subs, Diet Tropicana Twister Orange, Large, 32 Oz
Jersey Mike's Subs
B
Auntie Anne's, Mocha Ice, 12 Fl Oz
Auntie Anne's
C
Dunkin' Donuts, Frozen Vanilla Chai, Small
Dunkin' Donuts
C